https://ekolist.cz/cz/ekolist/pravidla-diskuse
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pravidla diskuse

Ekolist.cz nabízí svým čtenářům možnost vyjádřit se k článkům zveřejněným na našem serveru. Vítáme čtenářské názory, komentáře a postřehy. A vítáme i upozornění na chyby. Aby však byla diskuse pro všechny zúčastněné přínosná, musí všichni dodržovat základní pravidla. Žádáme proto diskutující, aby byli tolerantní k ostatním názorům a vedli debatu věcně a slušně.

Redakce Ekolistu.cz si vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvek, který bude obsahovat aspoň jeden z těchto znaků:

  • porušování platných zákonů (vyzývání k násilí či potlačování práv, publikování materiálů porušujících autorská práva, porušení ochrany osobnosti a osobních údajů apod.)
  • používání vulgarismů, nadávek nebo výhrůžek, jakékoli naznačování, schvalování nebo doporučování fyzického násilí
  • osobní a jiné urážky ostatních diskutujících nebo dalších osob, nepodložené obviňování ostatních diskutujících nebo dalších osob
  • zveřejňování reklamních textů a odkazů na komerční stránky
  • opakované zveřejňování identického příspěvku a jeho vkládání v mnohonásobném množství, tzv. „tapetování“
  • zneužití cizího jména či nicku, nepodepsané příspěvky
  • zveřejňování příspěvků, které nemají žádný vztah k diskutovanému tématu

V případě dlouhodobého porušování pravidel diskuse redakce přistoupí k zablokování IP adresy. Redakce Ekolistu.cz nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků, ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist