https://ekolist.cz/cz/ekolist/pravidla-diskuse
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pravidla diskuse

Ekolist.cz nabízí svým čtenářům možnost vyjádřit se k článkům zveřejněným na našem serveru. Vítáme čtenářské názory, komentáře a postřehy. A vítáme i upozornění na chyby. Aby však byla diskuse pro všechny zúčastněné přínosná, musí všichni dodržovat základní pravidla. Žádáme proto diskutující, aby byli tolerantní k ostatním názorům a vedli debatu věcně a slušně.

Redakce Ekolistu.cz si vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvek, který bude obsahovat aspoň jeden z těchto znaků:

  • porušování platných zákonů (vyzývání k násilí či potlačování práv, publikování materiálů porušujících autorská práva, porušení ochrany osobnosti a osobních údajů apod.)
  • používání vulgarismů, nadávek nebo výhrůžek, jakékoli naznačování, schvalování nebo doporučování fyzického násilí
  • osobní a jiné urážky ostatních diskutujících nebo dalších osob, nepodložené obviňování ostatních diskutujících nebo dalších osob
  • zveřejňování reklamních textů a odkazů na komerční stránky
  • opakované zveřejňování identického příspěvku a jeho vkládání v mnohonásobném množství, tzv. „tapetování“
  • zneužití cizího jména či nicku, nepodepsané příspěvky
  • zveřejňování příspěvků, které nemají žádný vztah k diskutovanému tématu

V případě dlouhodobého porušování pravidel diskuse redakce přistoupí k zablokování IP adresy. Redakce Ekolistu.cz nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků, ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist