https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-binarni-opce-jsou-zajimavou-prilezitosti-a-vyzvou-pro-kazdeho-investora
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Binární Opce jsou zajímavou příležitostí a výzvou pro každého investora

22.8.2017 12:00 (Lubomír Novohradský)
Licence | Volné dílo (public domain)
Foto | 3dman_eu / Pixabay
Každý, kdo je ochoten učit se nové věci, obětovat čas, zvládne disciplínu a money management, může tento moderní typ obchodního nástroje využít. Strategie je postavena na analýze vzorců grafu za použití rychlého úsudku a technických indikátorů. Záleží na každém individuálně, jakou obchodní strategii si zvolí.
 

Jak to funguje?

Obchodník předpovídá vývoj ceny na zvoleném aktivu (měnový pár, akcie, komodita). Jediným kritériem je zvolit, zda cena bude vzrůstat či klesat (velikost pohybu nerozhoduje). Dobu trvání obchodu lze nastavit v rozmezí jedné minuty až jednoho dne. Výnosem je profit procento (tzv. payout), které „svítí“ u každého aktiva. Pohybuje se nejčastěji mezi 80-90%.

Je to jednoduché?

Představte si šachy

Na pochopení ano. Pravidla jsou snadná. Obchodování je komplexní. Investor může a měl by zohlednit celou řadu faktorů, které rozhodnou o jeho úspěchu nebo neúspěchu. Dostatek kvalitních materiálů, článků a videí v češtině najdete na webu www.jakobchodovatopce.cz, který vám nabídne i demo účet na binární opce bez vkladu.

Jsou Binární Opce a jejich obchodování pro začátečníky?

Ano i Ne. Není to tolik o binárních opcích, jako o přístupu každého investora.

Další přirovnání – řízení auta. Dá se říci, že řízení auta zvládne téměř každý? Ano?

Nicméně po dvou jízdách v autoškole bych se na dálnici nebo do špičky velkoměsta nepouštěl. Je nutné jít potupně, krok za krokem. K tomu vám pomohou nabyté informace a zkušenosti v obchodování binární opce. Zajímavým článkem, který byste neměli před startem vynechat, je nejčastější chyby při obchodování.


reklama

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist