https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-maluj-a-bud-bliz-prirode
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Maluj a buď Blíž přírodě!

2.5.2017 02:00 (NET4GAS)
VI. ročník výtvarné soutěže Maluj a buď Blíž přírodě o výlet pro celou třídu a dárky, které se hodí do přírody, je opět tady!
 

Vezmi spolužáky, kamarády nebo rodiče na výlet, navštivte naučnou stezku, vyhlídku či ptačí pozorovatelnu Českého svazu ochránců přírody, která byla vybudována v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě, a namaluj ji.

Výtvarná soutěž trvá od 2. 5. do 26. 5. 2017 a zapojit se do ní můžou děti předškolního a školního věku hned ve třech kategoriích.

Podrobné informace o soutěži, její pravidla spolu s přehledem zpřístupněných lokalit Blíž přírodě, které se mají malovat, najdeš na internetových stránkách www.blizprirode.cz.


reklama

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist