https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-praha-vyhlasuje-granty-na-rok-2015
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Praha vyhlašuje granty na rok 2015

19.12.2014 20:28
Hlavní město Praha vyhlásilo grantové řízení na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2015 (s ukončením realizace v roce 2016).

Zájemci o grant mohou podávat své žádosti do 21. ledna 2015. Granty budou přidělovány v oblastech: Veřejná zeleň, Lesy, Ochrana přírody, Ekologická výchova, Specifické projekty a Výukové a vzdělávací programy pro školy. Granty budou přidělovány v oblastech: Veřejná zeleň, Lesy, Ochrana přírody, Ekologická výchova, Specifické projekty a Výukové a vzdělávací programy pro školy. Další informace, podmínky grantového řízení a formuláře žádostí internetovém portále hl. m. Prahy.

 

reklama

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist