https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-praha-vyhlasuje-granty-na-rok-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Praha vyhlašuje granty na rok 2019

31.10.2018 15:14 | PRAHA (Magistrát hl. m. Prahy)
Hlavní město Praha vyhlásilo Program na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2019 (s ukončením realizace v roce 2020).
 

Zájemci o grant mohou podávat své žádosti od 10. 12. 2018 do 7. 1. 2019. Granty budou přidělovány v oblastech: Veřejná zeleň, Zelené učebny, Ochrana přírody, Ekologická výchova, Specifické projekty, Výukové a vzdělávací programy pro školy a Adaptace na klimatickou změnu.

Další informace, podmínky grantového programu a formuláře žádostí najdete na internetovém portále hl. m. Prahy - www.praha.eu - záložka „O MĚSTĚ“, sekce „Finance“, položka „Dotace a granty“, a dále poslední odrážka – „Životní prostředí a energetika“ - Program pro rok 2019 (s ukončením realizace v roce 2020).


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist