https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/americti-pohranicnici-zadrzeli-muze-ktery-na-tele-zkusil-propasovat-52-plazu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Američtí pohraničníci zadrželi muže, který na těle zkusil propašovat 52 plazů

12.3.2022 00:40 (ČTK)
Celkem pohraniční kontrola objevila 43 ropušníků a devět hadů. Ilustrační foto
Celkem pohraniční kontrola objevila 43 ropušníků a devět hadů. Ilustrační foto
Licence | Volné dílo (public domain)
Američtí pohraničníci zadrželi muže, který se pokusil proklouznout z Mexika do Kalifornie s 52 ještěry a plazy, které ukryl v oblečení i na těle. Informovala o tom dnes agentura AP.
 

Muž přijel na hraniční přechod San Ysidro, kde ho pohraničníci podrobili osobní prohlídce. Během ní našli 52 živých plazů v igelitových sáčcích, které měl muž ukryté v bundě, kapsách kalhot a na těle v oblasti rozkroku.

Celkem pohraniční kontrola objevila 43 ropušníků a devět hadů; někteří z nich patřili k ohroženým druhům. "Pašeráci zkusí cokoli, aby svůj kontraband dostali přes hranici," řekl ředitel celní a pohraniční ochrany v San Diegu. Třicetiletý muž byl zatčen.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist