https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/britksa-rodina-privolala-ochrance-zvirat-kvuli-jesterovi-byla-to-stara-ponozka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Britská rodina přivolala ochránce zvířat kvůli ještěrovi. Byla to stará ponožka

15.9.2017 06:36 | PRAHA (ČTK)
Nehybný ještěr.
Nehybný ještěr.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Kvůli nehybnému ještěrovi pod postelí v dětském pokoji přivolala jedna vystrašená rodina z anglického města Coventry ochránce zvířat. Ukázalo se ale, že problém přecenila, neboť z plaza se vyklubala stará špinavá ponožka, napsal ve čtvrtek britský deník The Guardian.
 

Vic Hurrová z královské společnosti na ochranu zvířat uvedla, že se k tvorovi raději přiblížila obezřetně, neboť netušila, o jaký druh by mohlo jít. "Vyčnívalo to z okraje postele a vůbec se to nehýbalo," řekla Hurrová. Když si na domnělého ještěra posvítila, zjistila, že je to pruhovaná růžová ponožka.

Dívce, která pokoj obývá, pak poradila, aby si svůj příbytek uklidila. "A také jsem ji upozornila, že další ponožka se nejspíš objeví co nevidět, neboť obvykle se vyskytují v páru".reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist