https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/brno-stred-kvuli-horku-zacalo-kropit-ulice-v-centru-mesta
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Brno-střed kvůli horku začalo kropit ulice v centru města

27.6.2019 00:19 | BRNO (ČTK)
Městská část Brno-střed kvůli panujícímu vedru včera začala s kropením ulic v centru města.
Městská část Brno-střed kvůli panujícímu vedru včera začala s kropením ulic v centru města.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | Úřad městské části Brno-střed
Městská část Brno-střed kvůli panujícímu vedru včera začala s kropením ulic v centru města. V tiskové zprávě to uvedla mluvčí radnice Kateřina Dobešová. Ulice ve vyčleněných lokalitách se stejně jako včera budou dnes kropit třikrát za den. V dalších dnech bude záviset na počasí.
 

V Brně včera teplota překročila 30 stupňů, místy se přibližovala i ke 40 stupňům. Kropením ulic a veřejných prostranství, kde se pohybuje velké množství lidí, se podle mluvčí zchladí rozpálený povrch. "Navíc se prostředí zvlhčí a pročistí se vzduch," dodala Dobešová.

Kropení se týká náměstí Svobody, ulic Masarykova, Kobližná, Jánská, Orlí, Dominikánská, Josefská, Minoritská, Zámečnická a Rašínova a Zelného trhu.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat  twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist