https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/casopis-alternativa-vystavuje-v-prazskem-kine-aero
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Časopis Alternativa vystavuje v pražském kině Aero

4.5.2000 19:25 | PRAHA (EkoList)
Výstavu fotografií, která mapuje deset let existence časopisu Alternativa dnes otevřel ve foyeru pražského kina Aero šéfredaktor časopisu Martin Skalský. Na výstavě, která potrvá až do 6. června mohou návštěvníci vidět fotografie méně známých autorů (Alice Oppová), ale i tvůrců velmi zvučných jmen (Karel Cudlín, Ludvík Hradilek, Zdeněk Thoma či Marek Švehla).
 

vystava

Vernisáže výstavy fotogtrafií časopisu Alternativa se dnes zúčastnila zhruba stovka pozvaných hostů. Foto: Jakub Kašpar/EkoList

Časopis Alternativa vydává ekologické sdružení Děti Země. "Alternativa vyjadřuje filozofii, s níž Děti Země vznikly. Ta by se dala vyjádřit jedním heslem - alternativy tu jsou," řekl při zahájení výstavy předseda Dětí Země Jindřich Petrlík. Podle něj je velkou devízou časopisu fakt, že se neomezuje pouze na ekologické alternativy, ale zabývá se i kulturou, uměním, poezií, lidskými právy či etnologií.


reklama

Jakub Kašpar
tisknout poslat  twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist