https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/dopravci-v-ostrave-rozsirili-infoservis-pro-cestujici
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Dopravci v Ostravě rozšířili infoservis pro cestující

29.5.2001 17:23 | OSTRAVA (ČIA)
Informační servis pro cestující městskou hromadnou dopravou o takzvaný "modrý telefon" rozšířil ostravský Dopravní podnik. Bezplatná telefonní linka je umístěna na jednom z nejfrekventovanějších míst v centru Ostravy. Pro ČIA to uvedl vedoucí odboru dopravních informací Miroslav Albrecht.
 

"Telefonní přístroj je v místnosti městského informačního centra u zastávky Elektra. Cestující jen po zvednutí telefonního sluchátka obdrží jakékoli potřebné informace k dopravě, případně může dispečerkám sdělit jakýkoli podnět či připomínku," upřesnil Albrecht.

Informační servis funguje v Ostravě déle než rok 24 hodin denně. Cestujícím jsou k dispozici čtyři telefonní linky v pondělí až pátek od 6 do 18 hodin, dále pak dvě pracovnice v největší prodejně jízdenek v centru města u výstaviště Černá louka. "Cestující tady získají informace o jízdních řádech, cenách jízdního, připravovaných výlukách dopravy i námi nabízených službách," doplnil Albrecht.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist