https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/dotovany-export-hoveziho-masa-bude-pokracovat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Dotovaný export hovězího masa bude pokračovat

4.5.2001 11:13 | PRAHA (ČIA)
Pouze tři subjekty s nabídkou na vývoz 777 tun hovězího masa se přihlásily v rámci třetího výběrového řízení na dotovaný vývoz této komodity do zahraničí. ČIA to po ukončení výběrového řízení potvrdila Jana Myšáková ze Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF). Záměrem SZIF bylo přitom dotačně podpořit export až 10 tisíc tun domácího přebytku hovězího masa.
 

Stát proto hodlá v dotovaných vývozech podle Myšákové pokračovat. Členové prezídia SZIF se totiž shodli na tom, že bude vyhlášeno další vývozní období, a to na export 8000 tun hovězího, jehož podmínky budou zveřejněny v celostátních médiích ve středu 9. května.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist