https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ekologove-poradaji-seminar-venovany-hypermarketum
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ekologové pořádají seminář věnovaný hypermarketům

10.11.2000 10:40 | BRNO (ČIA)
Seminář s názvem Zaostřeno na hypermarkety proběhne o víkendu v Brně pod záštitou sdružení Nesehnutí. Dvoudenní akce je podle Milana Štefance z pořádajícího hnutí určena zejména členům nevládních organizací, ekologům i zástupcům samospráv.
 

"Ti všichni by měli diskutovat o tom, jak nekoordinovaná výstavba marketů ničí městskou zeleň, stále víc zatěžuje dopravu a devastuje celé životní prostředí," uvedl Štefanec, podle něhož se jedná o první akci svého druhu v České republice.

Výstupem semináře bude sborník přednášek, který bude k dispozici zejména představitelům státní správy a samosprávy, zejména pak lidem, kteří rozhodují o lokalitách, v nichž velkokapacitní obchodní centra vznikají.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist