https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/firma-obal-centrum-vyhrala-vyberove-rizeni-pro-shell-czech-republic
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Firma Obal Centrum vyhrála výběrové řízení pro Shell Czech Republic

7.5.2001 16:25 | PARDUBICE/PRAHA (ČIA)
Ve výběrovém řízení na dodávky obalů pro společnost Shell Czech Republic zvítězila společnost Obal centrum (OC), která je jednou z nejmladších pardubických firem. Jak ČIA informoval jednatel Karel Valík, firma byla založena v červnu roku 1999 a v loňském roce již dosáhla zisku 2,2 milionu korun při obratu 30 milionů korun.
 

OC poskytuje služby zejména jako servisní organizace v oboru bezpečných homologovaných obalů pro nebezpečné látky. V krátké době získala firma zákazníky mezi velkými tuzemskými průmyslovými společnostmi, jako např. Aliachem, Lachema či Ostacolor, avšak spolupracuje i s malými zákazníky, kteří odebírají obaly pro kosmetiku nebo čistící prostředky. Na brněnském mezinárodním veletrhu EMBAX, který se bude konat koncem května představí OC nové uzavíratelné obaly na mléčné produkty.

OC je členem sdružení obalového průmyslu Syba. Disponuje logistickým centrem s 800 metry čtverečními kryté skladovací plochy v areálu pardubického letiště a v loňském roce vypravila více než 200 velkokapacitních kamionů s obaly. Do budoucna počítá firma se zpětným sběrem použitých obalů a s jejich recyklací.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist