https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/fotoreportaz-z-prazske-jarni-cyklojizdy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

fotogalerie uvnitřFotoreportáž z pražské Jarní cyklojízdy

21.4.2008 08:20 | PRAHA (Ekolist.cz)
Cyklojízdy se konají každý třetí čtvrtek v měsíci. Tento čtvrtek byl výjimečný tím, že cyklojízda byla první jarní. Cyklojízda začala na náměstí Jiřího z Poděbrad. Za doprovodu policejních hlídek pak cyklisté vyrazili Slezskou ulicí, dále po magistrále směrem k Vltavě a pak směrem k Troji. V trojské loděnici byla módní přehlídka oděvů s reflexními prvky a další kulturní program. Podle serveru Cyklojízdy.cz se akce zúčastnilo na patnáct set lidí. Podívejte se na krátkou fotoreportáž z jízdy.
 

U příležitosti Jarní cyklojízdy byl spuštěn server www.prahounakole.cz, který má zájemcům o cyklistiku ve městě poradit vhodnou trasu nebo jim poskytnout aktuální informace o dění v cyklistické dopravě.

Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklojízda
Cyklisté se na tradiční cyklojízdě, která se koná každý třetí čtvrtek v měsíci, opět projeli Prahou.
Foto: Martin Mach/Ekolist.cz

reklama

 
Martin Mach

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist