https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hasici-dostali-pod-kontrolu-pozar-skladky-v-okrajove-casti-bratislavy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hasiči dostali pod kontrolu požár skládky v okrajové části Bratislavy

25.6.2024 12:05 | BRATISLAVA (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Slovenští hasiči dostali pod kontrolu požár skládky v okrajové části Bratislavy, který vypukl v pondělí. Zůstávají na místě do jeho úplné likvidace, řekl ČTK mluvčí bratislavských hasičů Štefan Koči. Samospráva nehlásila zvýšený výskyt nebezpečných látek v ovzduší.
 
Do likvidace požáru porostu a odpadu na skládce bratislavské městské části Podunajské Biskupice se zapojilo několik desítek profesionálních a dobrovolných hasičů. Z hořící skládky stoupal hustý dým.

Samospráva v Podunajských Biskupicích v noci na dnešek informovala, že analýza ovzduší v souvislosti s požárem skládky vykazovala příznivé hodnoty. Předtím úřady doporučily obyvatelům, aby v okolí požáru nevycházeli ani nevětrali.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist