https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/havarie-cisterny-s-benzinem-zpusobila-cepru-milionovou-skodu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Havárie cisterny s benzinem způsobila Čepru milionovou škodu

29.5.2001 15:13 | HRADEC KRÁLOVÉ (ČIA)
Předběžné škody ve výši jeden milion korun způsobila v pondělí 28. května havárie železničních cisteren u Hněvčevse společnosti Čepro. ČIA to potvrdil tiskový mluvčí společnosti Ondřej Zemek s tím, že celková škoda bude stanovena po ukončení likvidace havárie.
 

K nehodě došlo při manipulaci s vagony na vlečce v areálu Čepra v Cerekvici nad Bystřicí. "Šest vagonů se oddělilo od soupravy a samospádem se rozjelo po kolejích vlečky do 800 metrů vzdálené železniční stanice Hněvčeves. Zde vjely na slepou kolej, prorazily zábranu a zastavily se v terénu," sdělila ČIA tisková mluvčí královéhradecké policie Anna Pešavová.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist