https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/informace-z-mmf-a-sb-lze-ziskat-i-prostrednictvim-mobilu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Informace z MMF a SB lze získat i prostřednictvím mobilu

15.9.2000 15:05 | PRAHA (ČIA)
Majitelé mobilních telefonů vybavených technologií WAP budou moci v době Výročního zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) a Světové banky (SB) v Praze získat nejaktuálnější informace přímo prostřednictvím svého mobilního telefonu.
 

Společnost Ericsson nabízí řešení na bázi WAP, kde počet žadatelů o informace v daném čase není prakticky limitován (jak je tomu v případe informačního centra). V podstatě se jedná o princip známý z Internetu, pouze místo počítače se používá mobilní telefon.

Obsah zpráv v české i anglické verzi bude vycházet z oficiálních webových stránek a dalších aktuálních informací a bude na adrese wap.amp2000.cz.

ik


reklama

tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist