https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/jihlava-se-stane-sidlem-energetickeho-regulatora
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jihlava se stane sídlem Energetického regulátora

22.9.2000 16:55 | JIHLAVA (ČIA)
Sídlem energetického regulátora v České republice - Energetického regulačního úřadu - se od prvního ledna roku 2001 stane město Jihlava. Podle informací asistentky ministra dopravy a spojů Jaromíra Schlinga Aleny Palánové o tom ve čtvrtek rozhodla velkou většinou hlasů Poslanecká sněmovna, když schválila vládní předlohu energetického zákona. Ten kromě jiného nově upravuje podnikání v oblasti výroby a distribuce energií a umožňuje vznik konkurence na energetickém trhu. Nově přijatý zákon - pokud jej schválí i Senát a poté podepíše prezident - vstoupí v platnost prvního ledna příštího roku.
 


reklama

tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist