https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/karlovarsky-kraj-pripravuje-stavbu-obchvatu-ostrova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Karlovarský kraj připravuje stavbu obchvatu Ostrova

24.5.2002 09:52 | KARLOVY VARY (ČIA)
Stavbu silničního obchvatu obce Ostrov, která si do roku 2005 vyžádá částku přesahující jednu a půl miliardy korun, připravuje úřad Karlovarského kraje. Na letošní rok přitom připadne investice ve výši 85 milionů korun. Dnes to pro ČIA uvedl vedoucí odboru dopravy karlovarského krajského úřadu Martin Leichter.
 

Investorem stavby čtyřproudové silnice první třídy je Ředitelství silnic a dálnic České republiky. V současné době probíhá stavební řízení, následovat bude výběrové řízení na zhotovitele. V roce 2005 by měl být v Karlovarském kraji dostavěn i obchvat Božího Daru a o rok později další úseky komunikace I/21 vedoucí od dálnice D5 na hraniční přechod Vojtanov na Chebsku.

"Chtěli bychom prosadit ještě vybudování obchvatů Stráže nad Ohří a Boče na silnici do Chomutova. S otevřením hraničního přechodu Hora Svatého Šebestiána pro veškerou nákladní dopravu se počet projíždějících kamionů ještě zvýší a tyto dva úseky jsou velmi nebezpečné," doplnil Leichter.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist