https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/karvinske-deti-dostaly-oceneni-za-trideni-plastu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Karvinské děti dostaly ocenění za třídění plastů

20.4.2000 18:49 | PRAHA (EkoList)
Zvláštní ocenění od sdružení Business Leaders Forum (BLF) získal dnes projekt třídění plastových lahví Karviná 2000. Podle jednoho ze zakladatelů společnosti Karviná 2000, karvinského místostarosty Ondřeje Brdíčka, se zatím podařilo začít spolupráci se dvěma základními a dvěma mateřskými školami. Děti dokáží během dvou měsíců naplnit v každé ze škol plastovými lahvemi jeden velkoobjemový kontejner.
 

Ocenění převzal Ondřej Brdíčko dnes na slavnostním vyhlašování "Ceny zdraví a bezpečného životního prostředí" v pražském Hotelu Diplomat. Hlavní cenu z rukou britského velvyslance v ČR Davida Brouchera převzal zástupce firmy Česká rafinérská za projekt bezpečnosti práce, kterým se firmě v minulém roce podařilo výrazně snížit počet pracovních úrazů a požárů ve firmě.

zastupce c. rafinerske

Zástupce společnosti Česká rafinérská převzal "Cenu zdraví a bezpečného životního prostředí z rukou britského velvyslance v ČR Davida Brouchera. Foto: Jakub Kašpar/EkoList

BLF je nezisková organizace, sdružující nejrůznější podniky v ČR, která má za cíl podporovat projekty, zejména v průmyslové sféře, vedoucí k zekologičtění provozu. BLF vzniklo jako česká pobočka britské organizace Prince of Wales Business Leaders Forum, které založil po pádu železné opony britský princ Charles.


reklama

 
Jakub Kašpar
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist