https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/klidova-zona-na-namesti-v-teplicich-je-rozsirena
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Klidová zóna na náměstí v Teplicích je rozšířena

6.11.2000 13:10 | TEPLICE (ČIA)
Klidová zóna bez automobilové dopravy se od tohoto víkendu zvětšila na Náměstí svobody v severočeském lázeňském městě Teplice. Podle mluvčího zdejší radnice Marka Fujdiaka stály úpravy náměstí kolem dvaceti miliónů korun.
 

Tepličtí radní tak pokračují ve svém záměru zvýšit pro turisty, lázeňské hosty i obyvatele města rozsah pěších zón a přiblížit se tak opět vyhlášeným západoevropských lázeňským centrům. Náměstí svobody v Teplicích by mělo být v budoucnu i místem pro pořádání kulturních akcí, například při zahájení lázeňské sezóny nebo v průběhu léta.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist