https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kotelna-na-biomasu-v-bystrici-nad-pernstejnem-dostane-o-16-milionu-vice
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kotelna na biomasu v Bystřici nad Pernštejnem dostane o 16 milionů více

29.1.2002 15:02 | BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM (ČIA)
O 16 milionů korun více dostane ze státní pokladny kotelna na biomasu v Bystřici nad Pernštejnem na neplánované stavební práce. ČIA to dnes potvrdil starosta města Josef Novotný.
 

"Státní fond životního prostředí uznal po technickém auditu oprávněnost těchto prací. Finance jsou nyní v poměru výrazně výhodnější pro město. Padesát pět procent činí státní dotace, třicet pět procent desetiletá bezúročná půjčka s tříletým odkladem a Bystřice uhradí pouze desetiprocentní podíl," vysvětlil Novotný. Původní záměr počítal s čtyřicetiprocentní dotací od státu, stejný podíl měla činit i půjčka a městský úřad měl zaplatit zbylých dvacet procent.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist