https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/mezi-auty-v-jihokorejskem-meste-klickoval-pstros-ktery-utekl-ze-zoo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mezi auty v jihokorejském městě kličkoval pštros, který utekl ze zoo

28.3.2024 11:59 (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Dopravu v jihokorejském městě Songnam zkomplikoval pštros, který utekl z místní zoologické zahrady. Jak informoval zpravodajský server Fox News, pštros jménem Tadori utekl ze svého výběhu v zoo nazvané Bug City patrně proto, že se cítil osamělý.
 

Svědci ve městě ležícím asi hodinu cesty jižně od Soulu natočili pštrosa, jak kličkuje mezi auty na rušné silnici. Asi o hodinu později ho ošetřovatelé ze zoo odchytili s pomocí sítí.

Tadori vyvázl ze svého dobrodružství bez zranění a později se vrátil do zoo. Podle majitele Bug City je čtyřletý Tadori zřejmě osamělý, protože nedávno uhynula jeho družka, samička jménem Tasuni.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist