https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ministr-schling-podporuje-dostavbu-vodnich-del-na-labi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ministr Schling podporuje dostavbu vodních děl na Labi

6.11.2000 13:25 | DĚČÍN (ČIA)
Ministr dopravy a spojů Jaromír Schling považuje za nezbytné a zásadní pro další rozvoj české vodní dopravy dobudování malých vodních děl u Malého Března a Prostředního Žlebu na dolním Labi. Podle jeho slov při návštěvě Děčína stát v minulosti výstavbu vodních děl zanedbal.
 

Navíc se na problémech provozovatelů lodní dopravy v posledních dvou letech výrazně promítly nepříznivé klimatické podmínky. Oba uvedené faktory ohrožují existenci firem vstupujících do vodní dopravy. Schling dále uvedl, že vláda hodlá ještě letos uvolnit 140 milionů korun na snížení ztráty provozovatelů vnitrozemské lodní dopravy.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist