https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-chomutovsku-dnes-pri-honu-nekdo-postrelil-myslivce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Na Chomutovsku někdo při honu postřelil myslivce

8.1.2018 10:19 | VIKLETICE (ČTK)
Namísto radosti z úlovku, nemocnice. Ilustrační foto
Namísto radosti z úlovku, nemocnice. Ilustrační foto
Při hodnu na Chomutovsku byl 6.ledna postřelen jeden z myslivců. S vážnými poraněními jej transportoval vrtulník do ústecké nemocnice. Policie zatím nikoho neobvinila, zjišťuje, z jaké zbraně vyšla rána.
 
Vrtulník muže transportoval do traumacentra ústecké Masarykovy nemocnice. "Jeho střelné poranění je vážné," řekl mluvčí záchranné služby Prokop Voleník.

Nešťastná událost se stala u Vikletic na Chomutovsku. "Policisté u všech myslivců na místě odebrali zbraně a provedli dechovou zkoušku, která byla s negativním výsledkem," uvedla Hyšplerová.

Případem se zabývají chomutovští kriminalisté, kteří zjišťují, z jaké zbraně bylo vystřeleno.reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist