https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-karlovarsku-bourala-cisterna-silnice-byla-hodiny-zavrena
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Na Karlovarsku bourala cisterna, silnice byla hodiny zavřená

14.4.2017 08:30 (ČTK)
Na silnici I/13 mezi Karlovými Vary a Chomutovem nad obcí Boč havarovala včera odpoledne cisterna s benzinem. Benzin z cisterny vytékal, silnice byla včera kvůli nehodě uzavřena až do 21:00, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Uzavírka hlavního tahu na Chomutov trvala několik hodin.
 

Nehoda nákladního auta se obešla bez zranění. Kamion skončil na boku v příkopu. Podle mluvčího krajských hasičů Martina Kasala vezla cisterna 28.000 litrů benzinu. Včera po 18:00 hasiči přečerpali benzin a umožnili, aby kamiony v koloně mohly projet. Poté silnici opět uzavřeli kvůli vyzvednutí havarované cisterny.

Policie, která na místě nehody řídila provoz, místo zprůjezdnila včera po 21:00. "Silnice je zcela průjezdná a uklizená," informovala ČTK Krejčí.Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist