https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/necas-mzp-prestane-byt-zazemim-pro-zelenou-ideologickou-gerilu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Nečas: MŽP přestane být zázemím pro zelenou ideologickou gerilu

3.7.2010 21:47 | PRAHA (Ecomonitor)
Petr Nečas (ODS) v rozhovoru pro Lidové noviny řekl, že ministerstvo životního prostředí bylo za poslední léta nejvíce ideologizováno.
 

„I řada běžných referentů velmi často rozhodovala spíš ideologicky. Teď se to ministerstvo musí stát standardním úřadem státní správy, nikoliv zázemím pro zelenou ideologickou gerilu, která tam působila,“ řekl Petr Nečas.

Budoucí ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS) je podle něho zkušený manažer, politik a právník. Více o informací Pavlu Drobilovi.

V rozhovoru se více prostoru tématu životního prostředí nevěnovalo. Celý rozhovor lze číst na Lidovky.cz nebo na webu ODS.

Přečtěte si zprávu: Drobil: Fotovoltaika je zločin. Na měsíční krajinu na Šumavě se podívám neideologicky z 3. července 2010.

Nepřehlédněte zprávu Schwarzenberg pro LN: Z MŽP zbude pod vedením ODS pouze slupka.


reklama

 
Vydání tohoto textu bylo podpořeno z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí ČR. Za obsah je zodpovědná výhradně redakce serveru Ekolist.cz a nelze jej v žádném případě považovat za názor MŽP.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist