https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/norska-firma-hodla-investovat-v-arealu-tonasa-nestemice
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Norská firma hodlá investovat v areálu Tonasa Neštěmice

17.8.2000 18:10 | ÚSTÍ NAD LABEM (ČIA)
Téměř 12 milionů amerických dolarů hodlá přibližně do poloviny roku 2001 investovat norská společnost Aluminium Recycling Norway AS (ARNAS) do výstavby a vybavení výrobních prostor pro zpracování hliníku v areálu společnosti Tonaso Neštěmice v Ústí nad Labem.
 

Uvedená zahraniční investice by mohla na Ústecku přinést zhruba 40 nových pracovních míst. Vydání stavebního rozhodnutí se očekává během dvou týdnů, a pokud nenastanou komplikace, mohla by být zpracovatelská výroba zahájena v nových prostorách ve druhé polovině roku 2001.


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist