https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/okolnosti-uhynu-zvirat-nalezenych-na-pozemku-u-kladna-budou-zkoumat-znalci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Okolnosti úhynu zvířat nalezených na pozemku u Kladna budou zkoumat znalci

26.5.2022 11:45 | KAČICE (ČTK)
Okolnosti úhynu exotických zvířat nalezených v úterý na pozemku u Kladna budou zkoumat znalci. Policie zatím nepotvrdila, zda šlo o šelmy, ale upřesnila, že vykopány byly dva kusy. Případem se zabývají kutnohorští policisté a prověřují další informace, uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa.
 

Znalci určí nejen příčinu úmrtí zvířat, ale i jejich konkrétní druh. "Případ je na samém počátku prověřování, proto není v současné chvíli možné poskytnout konkrétnější informace," informoval Truxa.

Na to, že na pozemku u silnice mezi obcemi Smečno a Kačice na Kladensku někdo ukryl uhynulá exotická zvířata, v úterý upozornil web TN.cz. Podle webu šlo zřejmě o tygry.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist