https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/penize-z-evropskych-fondu-podpori-rekonstrukci-nadrazi-v-olomouci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Peníze z evropských fondů podpoří rekonstrukci nádraží v Olomouci

15.3.2017 09:00 (ČTK)
Podle komisařky pro regionální politiku Coriny Cretsuové je projekt v souladu s evropskou strategií zlepšování ekonomických podmínek regionu, podpory nízkouhlíkové dopravy a zlepšování kvality života. / ilustrační foto
Podle komisařky pro regionální politiku Coriny Cretsuové je projekt v souladu s evropskou strategií zlepšování ekonomických podmínek regionu, podpory nízkouhlíkové dopravy a zlepšování kvality života. / ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | Olomouc.eu
Evropská komise podpoří částkou 17,2 milionu eur (464,8 milionu Kč) z Evropského kohezního fondu rekonstrukci nádraží v Olomouci. Komise to včera sdělila ČTK. Projekt zahájený v roce 2013 by měl být dokončen letos v dubnu.
 

Komise tak přispěje k modernizaci významného regionálního a evropského dopravního uzlu. Úprav doznají koleje, nástupiště nebo průchody. Přibudou i výtahy, aby se zlepšil přístup na nádraží pro handicapované.

Podle komisařky pro regionální politiku Coriny Cretsuové je projekt v souladu s evropskou strategií zlepšování ekonomických podmínek regionu, podpory nízkouhlíkové dopravy a zlepšování kvality života.
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist