https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/phare-prispeje-euroregionu-krusnohori-dvema-miliony-korun
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Phare přispěje Euroregionu Krušnohoří dvěma miliony korun

8.5.2001 10:50 | CHOMUTOV (ČIA)
Zhruba dva miliony eur získá Euroregion Krušnohoří na přeložku mezinárodní silnice mezi Chomutovem, Křímovem a hraničním přechodem Hora Svatého Šebestiána na Chomutovsku ze zdrojů evropského programu Phare CBS. ČIA o tom informoval jednatel Euroregionu Krušnohoří František Bína s tím, že při schvalování projektu do programu Phare v německém Marktredwitz se osvědčila dobrá příprava projektu.
 

Přeložka mezinárodní silnice na Chomutovsku bude navazovat na německou část směrem na Zwickau a Chemnitz. Se zařazením do programu Phare CBS dále uspěl projekt kanalizační sítě mikroregionu Litoměřice v rámci Euroregionu Labe a projekt zvýšení kapacity mezinárodní příhraniční silniční komunikace u Hrádku nad Nisou na Liberecku v Euroregionu Nisa.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist