https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/plzensky-kraj-stanovil-pravidla-pro-podporu-ekologickych-projektu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Plzeňský kraj stanovil pravidla pro podporu ekologických projektů

10.2.2002 12:24 | PLZEŇ (ČIA)
Pravidla pro poskytování finančních prostředků na ekologické projekty schválili na svém posledním zasedání radní Plzeňského kraje. Žadatelé získají dotace z rozpočtu kraje především na podporu výchovných akcí, šíření informací o životním prostředí a na podporu investičních a neinvestičních akcí souvisejících s ochranou a zlepšováním životního prostředí. Pro ČIA to uvedla tisková mluvčí úřadu Plzeňského kraje Alena Šatrová.
 

Dotace může činit až 200 tisíc korun. Organizátoři projektů na zlepšení životního prostředí o ně mohou začít podle Šatrové žádat už nyní. O podporu může požádat jakákoliv fyzická a právnická osoba.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist