https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/po-utoku-lva-v-prirodnim-parku-v-usa-prisla-o-zivot-mlada-zena
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Po útoku lva v přírodním parku v USA přišla o život mladá žena

4.1.2019 00:20 | NEW YORK (ČTK)
V přírodním parku pro divoká zvířata v americkém státě Severní Karolína přišla v neděli o život 22letá žena po útoku lva. / Ilustrační foto
V přírodním parku pro divoká zvířata v americkém státě Severní Karolína přišla v neděli o život 22letá žena po útoku lva. / Ilustrační foto
V přírodním parku pro divoká zvířata v americkém státě Severní Karolína přišla v neděli o život 22letá žena po útoku lva. Žena byla pracovnicí parku. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na prohlášení úřadu šerifa.
 

Žena zemřela po útoku lva při čištění jeho výběhu. Zvíře se zatím nezjištěným způsobem dostalo ze zamčeného prostoru do prostoru, kde uklízeli zaměstnanci parku, a lev ženu napadl a smrtelně zranil. Incident se vyšetřuje. Policisté museli zvíře zastřelit, aby se dostali k tělu ženy.

Park pro divoká zvířata v Burlingtonu byl založen v roce 1999. Ročně ho navštíví více než 16.000 osob. Žije zde asi 80 zvířat, z toho 20 velkých kočkovitých šelem.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist