https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pod-petici-za-primou-volbu-se-sbiraji-podpisy-i-v-kancelarich-ekologickych-sdruzeni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pod petici Za přímou volbu se sbírají podpisy i v kancelářích ekologických sdružení

7.2.2002 17:44 | PRAHA/ÚSTÍ NAD LABEM (EkoList)
K petiční akci "Za přímou volbu prezidenta, hejtmanů, primátorů a starostů" se začínají připojovat některé ekologické organizace. Petici inicioval Petr Štěpánek ze Strany pro otevřenou společnost (SOS) spolu s předsedkyní strany Naděje Monikou Pajerovou.
 

Hned od začátku petiční akce bylo možné její archy podepisovat v budově Zeleného kruhu v Lublaňské 18 na pražských Vinohradech, kde sídlí hned několik ekologických organizací. jednou z nich je i sdružení Oživení, jehož je Štěpánek předsedou. Své prostory nyní petici nabídli i ústečtí Přátelé přírody. "Nehodláme jakkoli porušit svůj nepolitický charakter. Jen jsme žádosti petičního výboru o pomoc vyšli vstříc tím, že petici máme u sebe v Domě občanské společnosti v ulici Stříbrnické nivy," řekl dnes EkoListu Marian Páleník z této severočeské organizace.


reklama

 
Jakub Kašpar

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist