https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pokus-o-fotku-se-slonem-se-stal-muzi-v-zimbabwe-osudnym
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pokus o fotku se slonem se stal muži v Zimbabwe osudným

23.2.2017 11:00 (ČTK)
Tři muži v sobotu spatřili tři slony (dvě samičky a samce) a chtěli se s nimi vyfotit. Pokusili se je proto nahnat na místo, kde by snáze pořídili snímek.
Tři muži v sobotu spatřili tři slony (dvě samičky a samce) a chtěli se s nimi vyfotit. Pokusili se je proto nahnat na místo, kde by snáze pořídili snímek.
Slon na jihu Zimbabwe udupal jednatřicetiletého muže, který se s ním spolu s přáteli pokoušel vyfotit. S odkazem na místní tisk o tom včera informoval zpravodajský web BBC.
 

Tři muži v sobotu spatřili tři slony (dvě samičky a samce) a chtěli se s nimi vyfotit. Pokusili se je proto nahnat na místo, kde by snáze pořídili snímek. To se ale nelíbilo slonímu samci, který začal muže pronásledovat a jednoho z nich udupal. Dalším dvěma mužům se podařilo utéct a vyvázli bez zranění. Tělo usmrceného muže našel až druhý den kolemjdoucí, který to oznámil úřadům.
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist