https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pondelni-pozar-elektroodpadu-v-jihlave-hasici-hasili-pet-hodin
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pondělní požár elektroodpadu v Jihlavě hasiči hasili pět hodin

4.12.2018 09:19 | JIHLAVA (ČTK)
Zásah hasičů u pondělního požáru elektroodpadu ve společnosti Enviropol v Jihlavě trval pět hodin. Příčinu požáru odborníci zjišťují. Hasiči škodu předběžně odhadli na dva miliony korun. V hale byl jeden člověk, kterého hasiči předali do péče zdravotníků. Podle mluvčí Enviropolu Dany Duchečkové se nepotvrdilo podezření, že se zaměstnanec nadýchal kouře, je v pořádku.
 

Hořet začalo v pondělí před 17:00 v provozní části firmy, která nakupuje a zpracovává elektroodpad. "Hasební práce tam trvaly až do 22:00," řekla mluvčí hasičů Petra Musilová. U požáru zasahovalo několik jednotek s cisternovými stříkačkami. Zásah jim zpočátku komplikovalo hustý kouř v hale.

Provozovna společnosti funguje v Jihlavě od roku 2011. Přesné následky pondělního požáru bude podle Duchečkové firma znát až za několik dnů.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist