https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pozar-elektroodpadu-v-jihlave-zpusobil-odlozeny-akumulator
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Požár elektroodpadu v Jihlavě způsobil odložený akumulátor

31.3.2020 00:11 | JIHLAVA (ČTK)
Páteční požár několika tun elektroodpadu v jihlavské časti Hruškové Dvory (na snímku) způsobil jeden z uložených akumulátorů.
Páteční požár několika tun elektroodpadu v jihlavské časti Hruškové Dvory (na snímku) způsobil jeden z uložených akumulátorů.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | HZS Kraje Vysočina
Páteční požár několika tun elektroodpadu v jihlavské časti Hruškové Dvory způsobil jeden z uložených akumulátorů. Včera to řekla mluvčí hasičů Petra Musilová. Požár, který se rozhořel v pátek v podvečer, způsobil asi pětimilionovou škodu, nikdo se při něm nezranil.
 

"Příčinou vzniku požáru byl přechodový odpor, který vznik v akumulátoru, který byl součástí elektroodpadu," řekla mluvčí. O požáru v areálu firmy, která se zabývá recyklací, se hasiči dozvěděli v pátek okolo 16:30. Zlikvidovat se jim ho podařilo v sobotu před 5:00.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist