https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/praha-zrekonstruuje-kanalizaci-v-suchdole-za-11-2-milionu-korun
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Praha zrekonstruuje kanalizaci v Suchdole za 11,2 milionu korun

10.4.2018 08:12 | PRAHA (ČTK)
Nová kanalizace v ulicích Hašlerova, Majerové, Přeletová, Návazná, Vysokoškolská a v části Výhledského náměstí vznikne v trase nynější kanalizace, která ústí do čistírny odpadních vod v Roztokách u Prahy. / Ilustrační foto
Nová kanalizace v ulicích Hašlerova, Majerové, Přeletová, Návazná, Vysokoškolská a v části Výhledského náměstí vznikne v trase nynější kanalizace, která ústí do čistírny odpadních vod v Roztokách u Prahy. / Ilustrační foto
Foto | Rasbak / Wikimedia Commons
Praha zrekonstruuje splaškovou kanalizaci a přípojky v Suchdole v Praze 6. Město za rekonstrukci zaplatí 11,2 milionu korun. Dodavatelem stavby bude společnost ALSTAP. Dnes o tom informoval Magistrát hlavního města Prahy. Rekonstrukce by měla trvat téměř sedm měsíců.
 

"Stávající kanalizace je v nevyhovujícím stavu, je silně narušena. Její rekonstrukcí včetně veřejné části domovních přípojek bude podstatně zlepšena technická vybavenost v městské části Praha-Suchdol," řekla radní pro životní prostředí Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice).

Nová kanalizace v ulicích Hašlerova, Majerové, Přeletová, Návazná, Vysokoškolská a v části Výhledského náměstí vznikne v trase nynější kanalizace, která ústí do čistírny odpadních vod v Roztokách u Prahy.

Suchdol má zhruba sedm tisíc obyvatel.reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist