https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/prazane-maji-treti-moznost-porozumet-odpadkum
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pražané mají třetí možnost porozumět odpadkům

23.8.2001 08:49 | PRAHA (ČIA)
Akce "Tříděný sběr" se již potřetí uskuteční v pátek 24. srpna od 11 hodin na náměstí Míru v Praze. Zde se návštěvníci budou opět moci seznámit s problematikou tříděného sběru komunálního odpadu. Zaměstnanci odboru infrastruktury Magistrátu hlavního města Prahy a odborníci v odpadovém hospodářství budou občany informovat o možnostech dalšího využívání jednotlivých tříděných komodit. ČIA o tom informovalo tiskové oddělení magistrátu.
 

Na akci budou k vidění nové výrobky, které vznikly recyklováním vytříděných surovin. Na výstavce bude návštěvníkům mimo jiné k dispozici Harmonogram mobilního sběru nebezpečných složek komunálního odpadu v Praze. Pro děti jsou opět připraveny stolní hry, jako jsou Kontíci a Odpadkové domino.


reklama

tisknout poslat  twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist