https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/prazane-mohou-hlasovat-o-doprave-ve-meste-v-internetovem-quotminireferenduquot
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pražané mohou hlasovat o dopravě ve městě v internetovém "minireferendu"

13.11.2000 13:21 | PRAHA (EkoList)
V internetové anketě, jakémsi "minireferendu", se mohou Pražané ode dneška vyjádřit k prioritám dopravy ve svém městě. Minireferendum zveřejnila na svých stránkách organizace Centrum pro dopravu a energetiku na adrese http://cde.ecn.cz/referendum . Anketa měla být původně součástí výstavy "Ve městě s autem", která měla proběhnout od 3. do 5. listopadu na pražském Staroměstském náměstí. Výstavě ale zabránila zvláštní komise pražského magistrátu.
 

Lidé v internetové anketě mají odpovědět anonymně na tři otázky - zda by Praha měla pořádat jako město každoroční Den bez aut, zda by alespoň o víkendech měla být pro automobily uzavřena nábřeží na obou stranách Vltavy a zda by mělo město podporovat spíše automobilovou dopravu, nebo raději její alternativy.


reklama

 
Jakub Kašpar

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist