Přechodem na papírové obaly ušetří McDonald´s 43 procent plastu ročně
Vedení řetězce chce, aby do roku 2025 byly všechny obaly z recyklovaného materiálu a certifikovaných zdrojů. Všechny restaurace by také v budoucnu měly třídit obaly po zákaznících a do roku 2020 by měly mít v každé pobočce separační místnost. "V Česku už máme toto vše splněno. Používáme papír z certifikovaných lesů a už 19 let třídíme odpad po zákaznících, který posíláme na další zpracování," uvedla tisková mluvčí Zuzana Svobodová.
Vloni poslala restaurace 88 procent vysbíraných obalů k materiálovému a energetickému využití. "Na energetické jde 41 procent hlavně ze směsného odpadu, 25 procent na materiálovou recyklaci. Na obojí z 22 procent jdou tuky a organický odpad," řekl manažer řízení jakosti a bezpečnosti potravin Vít Grec.
McDonald's má podle zástupců 80 procent obalů vyrobených z papíru. V současnosti testuje papírová brčka, která by do třech až čtyř měsíců měla být v restauracích zavedena. Zmrzlinu McFlurry bude prodávat v papírovém obalu bez víčka s lehčí lžičkou.
Například společnost KFC rovněž používá papírové tašky místo původních plastových. "Pracujeme i na náhradě současných kelímků na nápoje za plně ekologickou variantu nebo nahrazení plastových příborů, brček a tácků. V rozvozu používáme i pěší roznos, do budoucna zvažujeme flexibilnější a k životnímu prostředí šetrnější doručování elektroskútry," uvedla za společnost KFC Ivana Dlouhá.
Podle odborníka na odpady Iva Kropáčka z Hnutí Duha není ale papír, který je v restauraci znečištěn, ideální pro recyklaci. "Znečištěný materiál se nedá recyklovat. Lepší by bylo ho kompostovat. Pokud je tedy zajištěno třídění a odvoz, tak dává smysl kompost nebo energetické využití," sdělil. Energetické využití ale znamená další spalování. "Nejlepší by bylo mít systém omývání obalů a nádobí a zbavit se jednorázových obalů," dodal Kropáček.
Zbývající plastové obaly jsou kelímky na ostatní zmrzliny, víčka na salát a podobně. Kdyby McDonald´s kompletně nahradil plasty papírovými obaly, omezí podle zástupců řetězec v Česku produkci plastů zhruba o 15,1 tun plastu ročně. "Všechny zmiňované kroky tak povedou k úspoře téměř 70 tun plastového odpadu za rok," sdělila Svobodová.
Systém třídění po zákaznících a separační místností zavedla restaurace v Česku 1. června 2000. Odpady z provozu a dodavatelský materiál jako jsou kartony a oleje třídí od roku 1992.
reklama

Na Vysočině přibývají obce, které kvůli snížení odpadu pořizují vratné kelímky
Vláda podpořila novelu, jejímž cílem je zahustit síť zpětného odběru obalů
Eurokomisařka je ochotná dál jednat o zavádění obalového nařízení, řekl Červený