https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pristi-tyden-se-kona-uplatni-se-veletrh-pro-udrzitelne-podnikajici-firmy-a-studenty
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Příští týden se koná Uplatni.se, veletrh pro udržitelně podnikající firmy a studenty

14.11.2018 10:47 | PRAHA (Ekolist.cz)
Příští týden se v Praze koná čtvrtý ročník Veletrhu Uplatni.se. Účastníci budou mít možnost načerpat inspiraci a zejména navázat spolupráci s firmami, které nabízí uplatnění v oblastech udržitelného podnikání. Informuje o tom INCIEN.
 

Uplatni.se je projektem Institutu Cirkulární Ekonomiky (INCIEN). Jeho cílem je propojovat studenty s firmami, které jim nabídnou stáž, práci, trainee program nebo třeba téma na diplomovou práci. Veškeré firmy zapojené do projektu spojuje jedna věc, totiž závazek alespoň k jednomu z cílů udržitelného rozvoje OSN.

Michal Kriška bude vyprávět příběh prvního českého spin-off univerzitního centra VUT se zaměřením na to, jak zůstat na akademické půdě a skloubit to s podnikáním.

Michaela Thomas z designového studia Butterflies&Hurricanes promluví o tom, jak do každodenního byznysu zaimplementovat slušnost a přitom neztratit drajv a zakázky.

Jakub Sapák ze startupu Saaczech představí příběh čerstvě upečeného projektu SAACZECH a zmíní i, jaké je to být v kůži startupisty pracujícího na plný úvazek pro korporát.

Lenka Mynářová, jednatelka firmy Nafigate Corporation, představí jednu z nejnadějnějších českých inovací, která vyrábí z odpadního fritovacího oleje přírodní biopolymer a představí možnosti pro ty, kteří hledají uplatnění “pod křídly”.

Uplatni.se se koná 21.11.2018 ve Studiu Alta.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist