https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/rakovnik-pujci-mestskym-lesum
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Rakovník půjčí Městským lesům

9.2.2002 11:02 | RAKOVNÍK (ČIA)
Problematickou finanční situaci společnosti Městské lesy pomůže vyřešit rakovnická radnice, která je stoprocentním vlastníkem společnosti. Firma nemá dostatek prostředků na úhradu únorových faktur, zejména na zaplacení lesního hospodářského plánu na příštích deset let. "Tento plán vyžaduje zákon. Za jeho vypracování ovšem musí firma zaplatit 120 tisíc korun, které jí proto zastupitelé uvolnili z obecního rozpočtu," potvrdil rakovnický místostarosta Zdeněk Nejdl.
 

Městské lesy by měly 120 tisíc korun vrátit nejpozději do 30. června letošního roku. Po dokončení hospodářského plánu chce vedení společnosti požádat o přidělení nenávratné státní dotace. "Z těchto prostředků by také měla firma vrátit peníze do obecního rozpočtu," doplnil Nejdl.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist