https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/severoceske-doly-pripravuji-prezentacni-cd
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Severočeské doly připravují prezentační CD

15.11.2000 12:20 | CHOMUTOV (ČIA)
V pořadí třetí multimediální prezentační CD připravuje k vydání akciová společnost Severočeské doly (SD) Chomutov. Vratislav Ondráček z oddělení rekultivací SD pro ČIA uvedl, že CD bude slovem i obrazem dokumentovat a prezentovat vedle základní činnosti největší české hnědouhelné důlní společnosti také formy odstraňování následků těžby a rozsah rekultivační činnosti. CD má oslovit jak odborníky, tak ekology, studenty a další širokou veřejnost, která se zajímá o činnost SD.
 

Součástí CD bude i seznámení s historií SD, jejich podnikáním, dále přehled základního názvosloví a legislativy spojené s těžkou uhlí a stručné pojednání o vlastní báňské problematice, sanacích a rekultivacích.

Na CD jsou na uvedená témata soustředěny poznatky odborníků z České zemědělské univerzity, výzkumných ústavů, archeologů, geologů a dalších odborníků.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist