https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/slon-z-cirkusu-zranil-ve-zline-vazne-seniorku-ktera-jej-krmila
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Slon z cirkusu zranil ve Zlíně vážně seniorku, která jej krmila

12.5.2017 13:30 | ZLÍN (ČTK)
Jeden ze slonů ji však chytil chobotem za popruh kabelky, kterou žena pevně držela. Slon ženu za kabelku vyzdvihl do výšky kolem dvou metrů a přes ohradník ji přenesl do výběhu. Popruh kabelky se po chvíli utrhl a žena spadla na trávu ve výběhu. / ilustrační foto
Jeden ze slonů ji však chytil chobotem za popruh kabelky, kterou žena pevně držela. Slon ženu za kabelku vyzdvihl do výšky kolem dvou metrů a přes ohradník ji přenesl do výběhu. Popruh kabelky se po chvíli utrhl a žena spadla na trávu ve výběhu. / ilustrační foto
Foto | tpsdave / Pixabay
Slon z cirkusu zranil ve Zlíně osmašedesátiletou ženu, která jej krmila. Seniorka utrpěla velmi vážné zranění, se kterým byla převezena do zlínské krajské nemocnice. ČTK to dnes řekla zlínská policejní mluvčí Lucie Javoříková.
 

Událost se stala v úterý večer v ulici Výletní, policie o ní informovala dnes. Žena přišla podle Javoříkové během výstavby vnějšího oplocení zázemí cirkusu k ohradníku se třemi slony, které podle svědků začala krmit.

"Jeden ze slonů ji však chytil chobotem za popruh kabelky, kterou žena pevně držela. Slon ženu za kabelku vyzdvihl do výšky kolem dvou metrů a přes ohradník ji přenesl do výběhu. Popruh kabelky se po chvíli utrhl a žena spadla na trávu ve výběhu," popsala Javoříková.

Kriminalisté případ prověřují pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti ze strany provozovatele cirkusu. "Také prověřují, zda nepochybila i samotná žena," uzavřela policejní mluvčí.Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist