https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/slune-v-thajskem-zachrannem-stredisku-si-uziva-sprchu-z-praskle-trubky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Slůně v thajském záchranném středisku si užívá sprchu z prasklé trubky

6.7.2021 01:19 | BANGKOK (ČTK)
Foto | Elephant Nature Park / Twitter
Dát si sprchu je snadný způsob, jak se v horku osvěžit. A jak se zdá, lidé nejsou jediní, kdo si rádi užívají dlouhé sprchování. Thajské záchranné středisko pro slony se podělilo o videonahrávku malé sloní samičky, která si užívá vodu stříkající z prasklé trubky.
 

"Wan Maj se skvěle baví u prasklé vodní trubky a hraje si ve své soukromé fontáně," napsali představitelé sloního parku v severním Thajsku na twitter, kam vložili nahrávku. Záběry slůněte dovádějícího ve vodě slaví úspěch a dočkaly se už několika tisíc zhlédnutí.

V Thajsku žije zhruba 7000 slonů, z toho asi polovina v zajetí.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist