https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sr-na-program-podpory-uspor-energie-pujde-letos-30-milionu-sk
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

SR: Na program podpory úspor energie půjde letos 30 milionů Sk

26.2.2002 17:05 | BRATISLAVA (ČIA)
Na Program podpory úspor energie a využití alternativních zdrojů půjde letos na Slovensku ze státního rozpočtu 30 milionů Sk. Prostřednictvím programu, který garantuje Ministerstvo hospodářství SR (MH), se poskytují dotace a návratné finanční výpomoci. Informovala o tom ředitelka komunikačního odboru MH Dagmar Hlavatá.
 

Příjemcem podpory mohou být slovenská bytové družstva, bytové podniky, společenstva vlastníků bytů, obce, vlastníci nebo správci bytových domov a tepelných zdrojů. O podporu se zároveň mohou ucházet subjekty, oprávněné podnikat na energetickém trhu, pokud zaměstnávají méně než 250 pracovníků a majetková účast státu nepřesahuje 49 procent.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist