https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/turisticky-chodnik-z-obriho-do-modreho-dolu-v-krkonosich-je-uzavreny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Turistický chodník z Obřího do Modrého dolu v Krkonoších je uzavřený

3.8.2021 01:49 | VRCHLABÍ (ČTK)
Havarijní stav turistického chodníku z Obřího do Modrého dolu.
Havarijní stav turistického chodníku z Obřího do Modrého dolu.
Turistický chodník z Obřího dolu do Modrého dolu ve východních Krkonoších je kvůli havarijnímu stavu mostku přes řeku Úpu do odvolání uzavřený. Jde o žlutě značenou turistickou trasu, informovali na webu zástupci Správy Krkonošského národního parku (KRNAP). Kdo chce z Modrého do Obřího dolu a naopak, musí oklikou kolem dolní stanice lanovky na Sněžku. Z Modrého dolu vede turistická trasa nejprve dolů po červené a pak z Pece nahoru do Obřího dolu po modré.
 

"Uzávěra bude pravděpodobně do 30. září. Věříme, že to (opravu mostku) stihneme dříve, nyní však musíme vytendrovat dodavatele opravy a s ohledem na jeho kapacity domluvit co nejkratší termín realizace," uvedli zástupci Správy KRNAP.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist