https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/u-liberce-byl-zprovoznen-dalsi-usek-rychlostni-komunikace-do-prahy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

U Liberce byl zprovozněn další úsek rychlostní komunikace do Prahy

17.8.2000 16:45 | HODKOVICE NAD MOHELKOU (ČIA)
Pracovníci Staveb silnic a železnic (SSŽ) dnes předali u Hodkovic nad Mohelkou v okrese Liberec do užívání více než tříkilometrový nový úsek budoucí rychlostní čtyřproudové komunikace, která spojí krajské město Liberec s Prahou.
 

Technický náměstek SSŽ Ladislav Novotný pro ČIA uvedl, že výstavba nového úseku trvala zhruba tři roky a byla v členitém terénu mimořádně obtížná.

Stavbaři na trase úseku postavili pět nových mostů a dalších pět mostních těles prošlo kompletní rekonstrukcí. Do úplného dokončení čtyřproudové silnice Liberec - Praha zbývá dokončit úsek u Benátek nad Jizerou ve středních Čechách.


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist