https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/u-prehrady-brezova-spadla-na-silnici-cast-skaly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

U přehrady Březová spadla na silnici část skály

17.2.2020 00:13 (ČTK)
Na silnici I/20 u březovské přehrady u Karlových Varů se v sobotu zřítila část skály nad silnicí.
Na silnici I/20 u březovské přehrady u Karlových Varů se v sobotu zřítila část skály nad silnicí.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | Ředitelství silnic a dálnic
Na silnici I/20 u březovské přehrady u Karlových Varů se v sobotu zřítila část skály nad silnicí. I přes síťové zábrany se kameny dostaly až na silnici. Provoz na silnici z Karlových Varů do Plzně musel být sveden do jednoho pruhu, řekla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.
 

Skály nad silnicí I/20 u byly u přehrady Březová před několika lety zpevněny a opatřeny sítěmi a zátarasy proti padajícím kamenům. "Okamžitě jsme zahájili odstraňování a ve spolupráci s Policií ČR jsme v co nejkratším čase silnici zprovoznili. Důvody provalení aktuálně prošetřujeme," uvedl na twitterové účtu mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl.

Podle Týřové se nemusela silnice uzavřít úplně, ale dopravu řídili policisté až do odstranění kamenů do jednoho pruhu. Nikomu se v důsledku pádu kamenů nic nestalo.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist